خبرهای استانی

تمدید زمان انتقالات اضطراری خارج استان

تمدید زمان انتقالات اضطراری خارج استان

اطلاعیه 35-98 مورخ 98/06/25 با موضوع آخرین مهلت نقل و انتقال برون سازمانی
پیرو اطلاعیه 30-98 درخصوص جدول زمانبندی فرایند انتقال اضطراری برون سازمانی فرهنگیان برای سال 99-1398، به اطلاع می رساند؛ مهلت ثبت نام افراد حائز شرایط انتقال موقت و دائم که به هر دلیل نتوانسته اند در موعد مقرر نسبت به ثبت درخواست انتقال خود در سامانه مربوط اقدام نمایند؛ تا تاریخ 98/06/26 و مهلت بررسی درخواست متقاضیان و اعلام نظر توسط ادارات شهرستان‌ها و مناطق و ادارت کل آموزش و پرورش استان‌های مبداء تا تاریخ 98/06/27و مقصد تا تاریخ 98/06/28تمدید می گردد. مقتضی است در این رابطه به ذینفعان اطلاع رسانی لازم انجام شود. در ضمن ثبت اطلاعات متقاضیان انتقال به آموزش و پرورش از سایر دستگاه‌های اجرایی و بالعکس تا مورخ 98/06/28 امکان پذیر می‌باشد. لازم به ذکر است زمان های اعلام شده بعنوان آخرین مهلت بوده و قابل تمدید نمی‌باشد.

تحقیق و تفحص از امواج پارازیت

تحقیق و تفحص از امواج پارازیت

تحقیق و تفحص از امواج پارازیت

محمود صادقی، عضو فراکسیون امید: تحقیق و تفحص از امواج پارازیت را کلید می‌زنم مجلس به طور جدی به روشن شدن وضعیت پارازیت ورود نکرده است
 اخبار ضدونقیضی از اثرات پارازیت منتشر می‌شود./ اعتماد

فاضل میبدی : نگران بیرون افتادن 4 موی خانم‌ها هستند

فاضل میبدی : نگران بیرون افتادن 4 موی خانم‌ها هستند

فاضل میبدی : نگران بیرون افتادن 4 موی خانم‌ها هستند

فاضل میبدی، عضو محققین و مدرسین حوزه علمیه قم: نگران بیرون افتادن 4 موی خانم‌ها هستند اما نگران فرهنگ و سرنوشت خانم‌ها در آینده نیستند
زمان امام نگذاشتند هاشمی به فیضیه وارد شود.ریشه بسیاری از این فتنه‌ها و فسادها به زمان احمدی‌نژاد باز می‌گردد.

وقتی آقای هاشمی می‌خواست به فیضیه بیاید، علیه ایشان قیام کردند و ایشان را به فیضیه راه نداده و شعار می‌دادند طرفدار «داس و چکش است» یعنی طرفدار مسائل کمونیستی است که به هیچ عنوان درست نبود.

همتي، رئيس مجمع فرهنگيان استان مركزي:از حضور گرم و صمیمی همكاران فرهنگي وفعالان سياسي استان مركزي همایش رفاه ومنزلت معلم در اراك کمال تقدیر و تشکر را داريم/عكس

همایش دوم دیماه رفاه و منزلت اجتماعی معلم و حضور بی سابقه شما خوبان و عزیزان  نشاندهنده عزم راسخ واراده قوی جهت حرکت و پویایی در مسیر هرگونه تصمیم گیری است.و قطعا این انسجام و اتحاد می تواند باعث رشد وبالندگي و توسعه باشد .لذا مجمع فرهنگیان ایران اسلامی از حضور گرم و صمیمی شما در این همایش کمال تقدیر و تشکر را بعمل می آورد .

 

 

 

 

بیانیه مجمع فرهنگیان ایران اسلامی گلستان در حمایت از مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان

مجمع فرهنگیان ایران اسلامی شاخه ی گلستان طی بیانیه ای حمایت خود را از محمدرضا وطنی مدیر کل آموزش وپرورش گلستان اعلام نمود.

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
با توکل بر خداوند منان و ضمن گرامیداشت هفته ی وحدت، از آنجا که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبری فرزانه تنها راه پیروزی یک ملت را اتحاد و وحدت کلمه بر مدار خداوند ، قرآن کریم ، سیره پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار می دانست و یکی از شیوه های این وحدت رعایت عدل و انصاف بین افراد جامعه می باشد متأسفانه در چند روز گذشته از طریق فضای مجازی و سایت های مخالف دولت اخباری در خصوص رفتنی شدن مدیرکل آموزش و پرورش استان منتشر شده است که باز هم جای تأسف دارد که این خبر را بدلیل نزدیکی ایشان به آقای محمدی راد ( مشاور محترم آقای فانی)که یکی از پیشکسوتان وزین و تأثیرگذار آموزش و پرورش استان می باشد، بیان می نمایند.
هدف قرار دادن مدیران شایسته دولت تدبیر و امید جزء برنامه های اقلیتی دلواپس می باشد که بی شک جایگاه مردمی و صنفی نداشته و نخواهد داشت، لذا مجمع فرهنگیان ایران اسلامی گلستان چنین اخبار و تحرکاتی را که باعث تضعیف کارگزاران نظام و دولت تدبیر و امید می گردد را به شدت محکوم نموده و حمایت همه جانبه ی خود از مدیرکل عادل، صبور و متعهد جناب آقای محمدرضا وطنی را اعلام می دارد.

۲۳  آذرماه ۱۳۹۵
مجمع فرهنگیان ایران اسلامی شاخه گلستان

ابوطالب مهری به سمت مدیرعامل مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان گلستان منصوب شد

ابوطالب مهری از اعضای مرکزی مجمع فرهنگیان ایران اسللامی شاخه ی گلستان، به سمت مدیرعامل مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان گلستان منصوب شد.

طی حکمی، از سوی محمد رضا وطنی مدیر کل آموزش و پرورش گلستان ، ابوطالب مهری از اعضای مرکزی مجمع فرهنگیان ایران اسللامی شاخه ی گلستان، به سمت مدیرعامل مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان گلستان منصوب شد.

لازم به ذکر است پیش از این،حسین طاهری راد سمت مدیرعاملی مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان گلستان را بر عهده داشت.طاهری راد اکنون سمت مدیر آموزش وپرورش شهرستان کلاله را در اختیار دارد.

طاهری راد نیز از اعضای مرکزی مجمع فرهنگیان ایران اسللامی شاخه ی گلستان می باشد.

IMG_۲۰۱۵۰۶۰۹_۱۹۲۱۳۷

مجمع فرهنگیان ایران اسلامی حوزه شهرستان مرزی پارس آبادمغان اعلام موجودیت کرد

به گزارش مغانه، در جلسه ای که امروز چهارشنبه با حضور “اللهویردی خسروی” دبیر شورای مرکزی مجمع استان اردبیل در پارس آباد برگزار شد، مجمع فرهنگیان ایران اسلامی حوزه این شهرستان رسماً اعلام موجودیت و فعالیت خود را شروع کرد.
در این نشست با تصویب شورای مرکزی مجمع فرهنگیان استان، “علیرضا اصغری” از فعالان فرهنگی پارس آبادمغان به عنوان رئیس مجمع فرهنگیان ایران اسلامی حوزه این شهرستان انتخاب شد.
در ادامه همچنین دبیر شورای مرکزی مجمع فرهنگیان ایران اسلامی شاخه استان اردبیل و اعضای مجمع در پارس آباد با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.
در این نشست، خسروی دبیر شورا ضمن تبیین اهداف، برنامه ها و سیاست های مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، اصغری را رسماً به عنوان رئیس این مجمع در پارس آباد معرفی کرد.

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی