جلسه ی هم اندیشی اعضای مجمع فرهنگیان کشور با حضور نمایندگان مجمع

جلسه ی هم اندیشی اعضای مجمع فرهنگیان کشور با حضور نمایندگان مجمع فرهنگیان ۲۵ استان برگزار شد

بعد از همایش همدلی شورای هماهنگی تشکل های فرهنگیان در حمایت از دکتر فخرالدین احمدی دانش آشتیانی جهت تصدی  وزارت اموزش وپرورش جلسه ی هم اندیشی اعضای مجمع فرهنگیان کشور با حضور نمایندگان مجمع فرهنگیان ۲۵ استان کشور برگزار شد.

در این نشست روسا ،نایب رئیسان و دبیران مجمع فرهنگیان استان ها حضور داشتند مسائل روز آموزش وپرورش  و مشکلاتی که اخیراً به صورت هدفمند از سوی برخی از رسانه های مخالف دولت طراحی و اجرا می شود مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

امید شهریاری دبیر مجمع فرهنگیان ایران اسلامی شاخه ی گلستان با اشاره به حاشیه سازی های زنجیره ای مخالفین دولت گفت: حاشیه سازی برای بزرگترین دستگاه تعلیم و تربیت که بار پرمسئولیت تربیت نیروی انسانی کشور را به عهده دارد، آب به آسیاب دشمن ریختن است.

شهریاری اذعان داشت: حاشیه سازی های هدفمند در آستانه ی انتخابات،ندانسته،گام برداشتن در راستای سیاست های استکباری و صهیونیست جهانی است و نتیجه ای جز آسیب رساندن به میهن اسلامی را ندارد.

وی خاطر نشان کرد:بسیار بد اخلاقی است که از ظرفیت یک رسانه برای دستیابی به اهداف شخصی استفاده  شود و تلاش های و موفقیت ها را زیر سئوال برد و کاستی هایی که محصول تصمیم های غلط دولت قبلی است را به پای دیگران نوشت.

شهریاری گفت:امروزمردم آگاه تر از هر زمان دیگری هستند و می دانند بسیاری از اختلاس ها، گم شدن های دکل ها نفتی و نفت کش ها،به صفر رسیدن صندوق دولت بر اثر تحریم ها و تحمیل فشار اقتصادی بر مردم، محصول تصمیمات چه کسانی است.

لازم به ذکر است در این نشست،اعضای هیأت رئیسه مجمع ضمن حمایت از مدیر کل آموزش وپرورش استان گلستان از زحمات ایشان که همواره مجمع فرهنگیان را به عنوان بازوی توانمند و حامی فرهنگیان دیده اند، تقدیر و تشکر نمود.

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی