مقاله ها

همایش ملی حزب مجمع فرهنگیان ایران اسلامی در خراسان رضوی

  در آغاز همایش ملی مجمع فرهنگیان ایران اسلامی در استان خراسان رضوی آغاسی زاده رئیس مجمع در این استان عرض خیر مقدم خدمت همه همکاران داشتند.

    کمیجانی دبیرکل مجمع فرهنگیان ایران اسلامی گفت :  در مرامنامه حزب ما رعایت قانون اساسی و تمکین نظام جمهوری اسلامی یکی از اصول است، بنابراین ما در چهارچوب قانون اساسی و آموزه های دینی عمل میکنیم.آموزه های دینی می گوید سخنها را بشنوید و بهترین آن را برگزینید. ما با آنانی که به سوی وحدت ملی پیش میروند همسو هستیم. ما به شدت با تحصن معلمان در مدارس مخالفیم. معتقدیم باید از راه گفتگو مشکلات معلمان را حل نماییم. پیگیری می کنیم با گفتگو و تعامل، رتبه بندی معلمان امسال اجرایی شود.

  عمادی معاون آموزش متوسطه وزارت خانه : تحول در آموزش و پرورش ایران از ابتدای انقلاب اسلامی با انقلاب فرهنگی آغاز شد و همیشه برآن از طرف مقام معظم رهبری توجه شده است.

در زمان آقای بطحایی در طول این یکسال اجرایی کردن سند تحول بنیادین سرعت گرفت. در تدوین سند تحول بنیادین هم اصولگرا ها و هم اصلاح طلبان نقش داشتند و درحال حاضر برای اجرایی شدن این سند نیاز به بودجه داریم.

  کریمی قائم مقام وزیر در دفتر روابط بین الملل وزارت: چالش اصلی آمریکایی ها در منطقه توان نفوذ ایران در منطقه و توان موشکی ایران است. بنابراین غنی سازی هسته ای تنها چالش آمریکا نیست. آمریکیی ها تصمیم داشتند پس از لغو برجام ایران همان سناریویی که آمریکا انتظار داشت انجام دهد، اما دیدند از تحریم های اولیه سه ماه و تحریم های ثانویه یک ماه گذشت اما خبری از خروج ایران از برجام نیست.

دیگر دوستانی همانند دکتر بهراد ریاست محترم ناحیه 5 مشهد و مهندس امینی رئیس مجمع اصلاح طلبان خراسان رضوی، آقای اسلامی نژاد کاشناس مسئول مشارکت های مردمی، سید جواد حسینی معاونت استاندار خراسان رضوی، آقای رسایی مدیرکل اسبق آموزش و پرورش خراسان رضوی، دکتر واقعی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی نیز در همایش حضور داشتند.

             

 

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی