مقاله ها

برگزاری دومین کنگره سراسری حزب مجمع فرهنگیان ایران اسلامی

در این برهه از زمان، انقلابی که حاصل همدلی، وفاق ملی و همراهی همه آحاد مردم بود و در طول چهل سال گذشته توانسته دست آوردهای بسیار ارزشمندی را برای ملت شریف ایران به ارمغان بیاورد.

کمیجانی اظهار داشت : در این سالها که دشمنان و مخالفین جدی انقلاب از داخل و خارج، عزمشان در تضعیف اهئاف و عملکردهای این نظام جزم بوده و هست، باید بپذیریم که دوستان نادان، ضربه ها را مهلک تر زده اند.

وی افزود: یادمان رفت که همه اصلاح طلبان و اصول گرایان و سایر احزاب و سیاسیون، تنها با یک هدف واحد، سالها هم رزم و هم سنگر بودند چرا که همه ذر برهه ای از زمان ادعایی نداشتند و معطوف به یک هدف قلم می زدند و قدم می زدندو...

در لابه لای بحران ها و مشکلات یادمان رفت اگر با مردمی که به خاطر حفظ ارزشها تا پای جان ایستادند، صادق و شفاف عمل کنیم هیچ قدرتی را یاری شکستن صفوف به هم پیوسته نخواهد بود.

کمیجانی گفت : گاهی لازم است حرکت نکنیم، بایستیم و فقط بررسی کنیم که به کجا می رویم.

وی در خاتمه گفت : میثاق ببندیم و اعلام کنیم که اجازه نخواهیم داد برچسب دانایی، مارا از نادانی ها، نابخردی ها، دوستی های تهی از دانایی، غافل نماید و نگذاریم ازطریق دوستان نادان و چاپلوس خود تیشه به ریشه اصول و آرمان های انقلاب زده شود. ایمان داشته باشیم که هنوز می شود و ما میتوانیم به آرمان های اصیل انقلاب برسیم اگر اصلاحات و اصلاح طلبی را به معنای واقعی کلمه، به دور از منافع شخصی و گروهی، با اتحاد و انسجام کامل قانونی و صادقانه دنبال نماییم.

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی