مقاله ها

بیانیه مجمع فرهنگیان ایران اسلامی در رابطه با تحصن فرهنگیان

        بنام خداوند جان و خرد

فرهنگیان فرهیخته و گرامی در سراسر ایران اسلامی

همانطور که مستحضرید با توجه به شرایط امروز، که بعد از اعمال تحریم های ظالمانه و یکجانبه آمریکا علیه کشورمان به وجود آمده است،در یک موقعیت حساس قرار گرفته ایم به طوری که تمامی دشمنان منطقه ای و جهانی جمهوری اسلامی ایران در صددند تا مسئله امنیت داخلی را با چالش مواجه نمایند. دشمنان ملت ایران در برنامه ریزی های قبلی خود انتظار داشتند که با سوء استفاده از مشکلات و کاستی های قبل از اعمال دور دوم تحریم ها، نا آرامی های مردمی را شاهد باشند اما با هوشمندی و درایت مردم، مسئولین خصوصا مقام معظم رهبری تلاش های ساختارشکنانه آنان ناکام ماند به طوری که تحریم های ثانویه امریکا هم اجرایی شد اما دشمنان ایران اسلامی به لطف الهی به اهداف خود نرسیدند.

مجمع فرهنگیان ایران اسلامی در این برهه حساس ضمن احترام به خواسته های بحق این قشر شریف و فرهیخته از دولت و مجلس انتظار دارد تا برای رفع تبعیض ها و کمبودهای این قشر زحمت کش و موثر اقدام اساسی بنمایند.

از فرهنگیان عزیز در سراسر کشورمان درخواست داریم به دلیل حساسیت شرایط موجود و احتمال بهره برداری جریانات و رسانه های معاند نظام از هرگونه اقدام اعتراضی که زمینه سوء استفاده دشمنان را فراهم آورد خودداری نمایند و با حضور شاداب خود درکلاس های درس و با ارتقائ هرچه بیشتر جایگاه ویژه خود نزد تمامی اقشار و جامعه بتوانیم مطالبات و خواسته های به حق فرهنگیان عزیز را از مسیرهای قانونی پیگیری نماییم.

امید است تمامی اقشار و گروه های جامعه به ویژه ما فرهنگیان با درک شرایط حساس کنونی بتوانیم همانند گذشته در جهت وحدت و تقویت انسجام ملی حرکت نموده و اقدامات و برنامه ریزی های دشمنان کشور را ناکام بگذاریم.

مجمع فرهنگیان ایران اسلامی   آبان ماه 97

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی