امروز: شنبه 27 بهمن 1397 برابر با 16 فوریه 2019

مقاله ها

برگزاری دومین کنگره سراسری حزب مجمع فرهنگیان ایران اسلامی

در این برهه از زمان، انقلابی که حاصل همدلی، وفاق ملی و همراهی همه آحاد مردم بود و در طول چهل سال گذشته توانسته دست آوردهای بسیار ارزشمندی را برای ملت شریف ایران به ارمغان بیاورد.

کمیجانی اظهار داشت : در این سالها که دشمنان و مخالفین جدی انقلاب از داخل و خارج، عزمشان در تضعیف اهئاف و عملکردهای این نظام جزم بوده و هست، باید بپذیریم که دوستان نادان، ضربه ها را مهلک تر زده اند.

وی افزود: یادمان رفت که همه اصلاح طلبان و اصول گرایان و سایر احزاب و سیاسیون، تنها با یک هدف واحد، سالها هم رزم و هم سنگر بودند چرا که همه ذر برهه ای از زمان ادعایی نداشتند و معطوف به یک هدف قلم می زدند و قدم می زدندو...

در لابه لای بحران ها و مشکلات یادمان رفت اگر با مردمی که به خاطر حفظ ارزشها تا پای جان ایستادند، صادق و شفاف عمل کنیم هیچ قدرتی را یاری شکستن صفوف به هم پیوسته نخواهد بود.

کمیجانی گفت : گاهی لازم است حرکت نکنیم، بایستیم و فقط بررسی کنیم که به کجا می رویم.

وی در خاتمه گفت : میثاق ببندیم و اعلام کنیم که اجازه نخواهیم داد برچسب دانایی، مارا از نادانی ها، نابخردی ها، دوستی های تهی از دانایی، غافل نماید و نگذاریم ازطریق دوستان نادان و چاپلوس خود تیشه به ریشه اصول و آرمان های انقلاب زده شود. ایمان داشته باشیم که هنوز می شود و ما میتوانیم به آرمان های اصیل انقلاب برسیم اگر اصلاحات و اصلاح طلبی را به معنای واقعی کلمه، به دور از منافع شخصی و گروهی، با اتحاد و انسجام کامل قانونی و صادقانه دنبال نماییم.

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی